Dlaczego drewniane domki dla dzieci to doskonały prezent?

Dlaczego drewniane domki dla dzieci to doskonały prezent? - Sebken.pl producent artykułów ogrodowych z drewna

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka, a może chcesz sprawić mu niespodziankę bez konkretnego powodu? Drewniany domek na ziemi lub na podeście ze zjeżdżalnią to doskonałe rozwiązanie! Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, dlaczego jest to świetny pomysłem na prezent. Z lektury dowiesz się o zaletach i korzyściach takiej konstrukcji oraz rodzajach ogrodowych chatek dostępnych w naszej ofercie.

Domek drewniany dla dzieci do ogrodu – magiczny świat zabaw i kreatywności

Marzysz o tym, by Twoje pociechy spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu? Drewniany domek ogrodowy dla dzieci to miejsce na:

  • stworzenie dodatkowej strefy na placu zabaw dla najmłodszych,
  • organizację tajnych spotkań w gronie znajomych,
  • schowanie się przed hałasem,
  • rozwijanie koordynacji ruchowej,
  • odgrywanie scenek z życia rodzinnego.

Ogrodowy domek z drewna dla dzieci to przestrzeń, w którym maluchy rozwijają swoje pasje i zainteresowania. To doskonały pomysł na prezent oraz inwestycja w rozwój najmłodszych. Warto wybierać modele, które nie tylko zachwycają designem, ale także mają dodatkowe funkcjonalne elementy, takie jak zjeżdżalnie, tarasy, werandy, drabinki, ścianki wspinaczkowe, ławy lub stoliki czy plandeki zabezpieczające dach.

Domek dla dzieci do ogrodu ze zjeżdżalnią – zabawa na wysokim poziomie

Jeśli chcesz, aby prezent był zarówno ładny, jak i funkcjonalny, dostarczając ekscytujących chwil w trakcie zabawy – wybierz domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią. To nie tylko tradycyjna konstrukcja drewniana, ale przede wszystkim centrum rozrywki dla malucha.

Chatka z zamontowanym ślizgiem umożliwia wielokrotne i szybkie przedostawanie się z górnej części budowli na podłoże. Niewielkich rozmiarów obiekt można ponadto spersonalizować za pomocą dodatkowych  akcesoriów (np. flagi na maszcie). Zjeżdżalnia może być umieszczona z różnych stron domku drewnianego dla dzieci, co pozwala na dostosowanie konstrukcji do indywidualnych preferencji użytkowników i przestrzeni dostępnej w ogrodzie.

Jakie są rodzaje domków ogrodowych z drewna?

Do wyboru są dwa podstawowe modele chatek: montowane na ziemi i na podeście. W ich ramach dostępne są różne kolekcje i serie drewnianych ogrodowych domków, które są zróżnicowane pod względem wielkości, kształtu, grubości użytych desek, dodatkowego wyposażenia.

W naszym katalogu są m.in. domki typu: 

  1. Auto – konstrukcja imitująca samochód wykonana została z impregnowanego surowca, która pozostaje stabilna dzięki wykorzystaniu kantówek o grubości 7 × 7 cm. Zabudowa jest wyposażona w boczne okienka oraz drzwi.
  2. Daisy – model został wyposażony w część tarasową, w której dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Wymiary podstawy domku wynoszą 183 × 226 cm, a jego całkowita wysokość to 206 cm. Do przygotowania ścianek użyto desek drewnianych o średniej grubości 15–16 mm.
  3. Sebken 12 – typ ogrodowej chatki z dodatkową altanką wyposażoną w ławostolik.  Świetnie sprawdzi się jako plenerowa restauracja zarządzana przez najmłodszych, którzy mogą przyjmować swoich gości na tarasie. Cały budynek jest osłonięty dachem skośnym obitym papą.
  4. Bartek – całkowita wysokość budynku wynosi 280 cm. Drzwi pojedyncze mają wymiary 50 × 100 cm. Filary konstrukcji tworzy kantówka 7 × 7 cm.
  5. Lili 2 – model ze zjeżdżalnią nada się nawet do niewielkiego ogrodu. Aby dostać się na platformę, na której znajduje się zabudowana, zamykana część konstrukcji z drewna, dziecko może wykorzystać dołączoną drabinkę.

Ogrodowy domek drewniany marki Sebken – świetny prezent dla dziecka

Gdy szuka się pomysłu na prezent dla dziecka – doskonałym rozwiązaniem jest drewniana chatka do ogrodu. Wybierając taki upominek, dajesz maluchowi możliwość rozwoju oraz kreatywnej i zdrowej zabawy na świeżym powietrzu. Jako producent ogrodowych domków dla dzieci oferujemy szeroki wybór modeli, wyposażenia i wymiarów drewnianych chatek na ziemi i podeście ze zjeżdżalnią. Zapraszamy do przejrzenia całej naszej oferty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *