W asortymencie naszej firmy znajdziesz wiele elementów uzupełniających dostarczane przez Sebken konstrukcje. Proponowane akcesoria na plac zabaw to świetny sposób na to, by zmodyfikować te produkty, a jednocześnie – pogłębić radość, jaką czerpią dzieci korzystające np. z domku drewnianego z huśtawką do ogrodu. Zachęcamy więc już teraz do zapoznania się z prezentowanymi artykułami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Fotelik kubełkowy

90,00 
Korzystanie z urządzeń przeznaczonych dla najmłodszych powinno gwarantować im bezpieczeństwo i wygodę. Te warunki spełnia oferowany w naszym sklepie fotelik kubełkowy mocowany jako huśtawka. Dzięki niemu maluch jest chroniony przed upadkiem i zyskuje gwarancję komfortowego bujania się. Skuteczne zabezpieczenie zapewnia specjalna barierka, która zapobiega wypadnięciu. Zdecydowanie polecamy ten element na każdy plac zabaw czy drewniany domek dla dzieci do ogrodu ze zjeżdżalnią.

Fotelik TRIO

140,00 
Akcesorium stworzone z myślą o najmłodszych. Huśtawka ogrodowa, czyli fotelik TRIO, dostarcza rozrywki, ale też pozwala rozwijać koordynację ruchową. Jeśli na Twojej posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci drewniany do ogrodu, a także domek z drewna ze zjeżdżalnią, zabawową strefę możesz rozbudować o dodatkowe elementy. Sprawdź i wybierz wyposażenie, które stanie się atrakcją dla każdego malucha.

Trapez

50,00 
Trapez do zastosowania zamiennie z huśtawką.

Bocianie gniazdo

245,00 
Chcesz urozmaicić i rozszerzyć zestaw akcesoriów do przydomowej strefy zabawowej? Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo to propozycja do drewnianego placu zabaw dla dzieci, składającego się m.in. z domku z drewna ze zjeżdżalnią. Jej okrągły kształt umożliwia huśtanie się w ogrodzie w niemal każdej pozycji, co sprawia mnóstwo radości najbardziej aktywnym maluchom. Sprawdź i zamów dodatkowe wyposażenie od Sebken.com.

Ścianka wspinaczkowa mała

276,00 
Dodatkowe wyposażenie plenerowej strefy rozrywki od Sebken.pl. Oferujemy ściankę wspinaczkową małą, która nadaje się do rozmaitych ogrodowych placów zabaw drewnianych dla dzieci z asortymentu naszego sklepu online, Akcesorium stanowi uzupełnienie domku dziecięcego z drewna do ogrodu ze zjeżdżalniami i huśtawkami. Dzięki niemu stworzysz m.in. tor przeszkód dla najmłodszych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że produkt jest odpowiednim wyborem dla mniejszych pociech. Zamów już teraz.

Ścianka wspinaczkowa duża

288,00 
Przydomowa przestrzeń do ruchowych aktywności dla najmłodszych wymaga modyfikacji? Oferujemy więc ściankę wspinaczkową dużą, która uzupełnia wyposażenie placu zabaw drewnianego do ogrodu dla dzieci. Sprawdza się jako dodatkowe akcesorium ogrodowego domku z drewna ze zjeżdżalnią i huśtawką bądź pojedynczy element do wspinaczki. Jej użytkowanie może przyczyniać się m.in. do rozwoju koordynacji ruchowej oraz sprawności umysłowej Twojej pociechy. Sprawdź i skorzystaj z oferty.

Akcesoria dla najmłodszych i starszych członków rodziny

Przedstawione w tym dziale akcesoria na place zabaw to wybór różnych rozwiązań, jakie sprawią, że konstrukcje te będą cieszyć zarówno najmłodszych, jak i tych starszych członków rodziny. Wśród nich znajdziesz m.in. foteliki przeznaczone dla maluchów, które dopiero poznają świat. Dorosłym też nierzadko podobają się artykuły dla dzieci, dlatego, jeśli masz domek drewniany z huśtawką w ogrodzie – na pewno zainteresuje Cię siedzisko typu bocianie gniazdo. Pozwala ono aktywnym urwisom bujać się w dowolnej pozycji, a Tobie – wygodnie rozsiąść się i łagodnie pokołysać. A to wciąż tylko część dodatkowych elementów wyposażenia!

Jak dobrać odpowiednie akcesoria do placu zabaw?

Dobór takich akcesoriów na plac zabaw powinien zależeć w dużej mierze od tego, jak duże jest Twoje dziecko i jakie ma zdolności motoryczne. Dla najmłodszych, którzy dopiero uczą się chodzić lub jeszcze rozwijają tę umiejętność, najlepsze będą specjalne foteliki z zabezpieczeniem z przodu. Dla starszych dzieci, łatwo wspinających się po drabince domku drewnianego z huśtawką czy bez, atrakcyjnym urozmaiceniem będzie np. ścianka wspinaczkowa. Jeśli masz pytania o nasze produkty do ogrodu – zachęcamy do kontaktu!