W dzieciństwie niemal każdy marzył o tym, by mieć swój azyl. Któż nie budował fortów z poduszek, namiotów z koca czy innych konstrukcji, gdzie – w ukryciu przed dorosłymi – mógł rozmawiać z kolegami i koleżankami o swoich tajemnicach? Drewniane domki na ziemi znajdujące się w tym miejscu, doskonale spiszą się jako właśnie taka „tajna baza”. To znakomite rozwiązanie dla dzieci, które mogą w takiej chatce bawić się nawet w czasie niepogody, urządzając własne małe przyjęcia, jak i oddając się wielu innym rozrywkom. Sprawdź je!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Domek dziecięcy Krzyś

1099,00 
Zagospodarowanie przestrzeni w przypadku przydomowego terenu zielonego powinno uwzględniać potrzeby wszystkich domowników – w tym także tych najmłodszych. Domek dla dzieci do ogrodu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na stworzenie wyjątkowego miejsca wyłącznie dla pociech. Dostarczamy tego typu konstrukcje, dbając o najwyższą jakość ich wykonania. Opisywany model Krzyś to trwały i atrakcyjny wizualnie obiekt z naturalnego surowca – zachęcamy do jego zakupu!

Domek Sebken 16

1200,00 
Domek dla dzieci Sebken 16 Domek o wymiarach podstawy 182 x 100 cm, wysokość 130 cm. Deska 15-16 mm. Część zabudowana 90 x 100 cm. W komplecie znajduje się ławeczka o wys. 25 cm. Domek sprzedawany jest w elementach do samodzielnego montażu. W zestawie komplet wkrętów i okuć, plandeka na pokrycie dachu oraz instrukcja montażu. Domek jest sprzedawany impregnowany.

Domek Sebken 12

1850,00 
Tworzenie przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych na świeżym powietrzu oznacza najczęściej uwzględnienie różnego rodzaju konstrukcji, które sprawdzą się przy aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszym asortymencie znajduje się m.in. drewniany domek ogrodowy dla dzieci Sebken 12, czyli model z dodatkową altanką. Komplet obejmuje też takie elementy wyposażenia jak ławostolik. Zapraszamy do jego zamawiania w naszym sklepie internetowym!

Domek dziecięcy Tawerna

2400,00 
W naszej ofercie znajduje się efektowna konstrukcja doskonale sprawdzająca się np. jako restauracja dla najmłodszych. Mowa o drewnianym domku dla dzieci do ogrodu w wersji Tawerna. To przemyślany model, który daje możliwość zabawy zarówno w części zabudowanej i zamykanej, jak i na świeżym powietrzu – na altance. Niewielki budynek dostarczamy w paczkach z elementami do samodzielnego montażu. Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

Domek dziecięcy Auto

2700,00 
Dla najmłodszych spędzanie czasu na świeżym powietrzu to istotna część codziennych aktywności. Warto zapewnić pociechom dostęp do wyjątkowych elementów ogrodowego placu zabaw. Jednym z nich stanie się niewątpliwie oferowany przez nas domek drewniany dla dzieci Auto. To nietuzinkowa konstrukcja z impregnowanego, mokrego surowca, która pozostaje stabilna dzięki zastosowaniu aż 4 kantówek o grubości 7 × 7 cm. Zapraszamy do zamawiania tego typu wyrobów!

Domek dziecięcy Lili

3120,00 
Jak ułatwić najmłodszym rozrywkę i odpoczynek w ciepłe dni, a także zapewnić schronienie przed deszczem czy wiatrem podczas pobytu na zewnątrz? Ogrodowy drewniany domek dziecięcy Lili skutecznie zastępuje plac zabaw. To coś więcej niż zwykła zabawka! Użytkownicy mogą przechowywać w środku swoje skarby, spędzać czas z przyjaciółmi, zdobywać wiedzę i rozwijać zainteresowania.

Domek dziecięcy Daisy

3700,00 
Konstrukcje przygotowane z myślą o użytkowaniu ich przez najmłodszych przygotowujemy m.in. w wariancie bez dodatkowych podestów i platform. Świetnym przykładem jest domek ogrodowy dla dzieci drewniany Daisy. Ten wyjątkowy model został wyposażony w część tarasową, w której pociechy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zakupu opisywanego obiektu do zabawy!

Dlaczego warto kupić domek na ziemi?

Można wymienić wiele powodów, dlaczego warto zainwestować w drewniany domek dla dzieci, montowany na ziemi. Jednym z nich jest zachęcenie najmłodszych do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Każdy z nich zapewnia skuteczną osłonę przed wiatrem i deszczem. Dzięki temu, jeśli nawet na zewnątrz kropi, nie będzie stanowiło to przeszkody!

Ponadto – dzieci często mają swoje tajemnice. Bezpieczne, zaprojektowane z myślą o ich dobru chatki dają im poczucie prywatności, jakiej czasem każdy potrzebuje. W ofercie znajdują się różne modele, więc świetnie się one sprawdzą w najróżniejszych zabawach!

Domki na ziemi – wybierz odpowiedni

Zróżnicowanie wariantów sprawia, że niekiedy pojawia się problem z wyborem odpowiedniego drewnianego domku. Jako że jest to konstrukcja montowana na ziemi, należy zwrócić uwagę, aby wybrany produkt miał dość przestrzeni i równej powierzchni. Z drugiej strony – warto kierować się zainteresowaniami malca. Czy ma to być prosta chatka? Czy może model, który sprawdzi się także jako sklepik? Przejrzyj nasze propozycje już teraz!