Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Domek dziecięcy Krzyś

1099,00 
Zagospodarowanie przestrzeni w przypadku przydomowego terenu zielonego powinno uwzględniać potrzeby wszystkich domowników – w tym także tych najmłodszych. Domek dla dzieci do ogrodu to doskonałe rozwiązanie, które pozwala na stworzenie wyjątkowego miejsca wyłącznie dla pociech. Dostarczamy tego typu konstrukcje, dbając o najwyższą jakość ich wykonania. Opisywany model Krzyś to trwały i atrakcyjny wizualnie obiekt z naturalnego surowca – zachęcamy do jego zakupu!

Domek Sebken 16

1200,00 
Domek dla dzieci Sebken 16 Domek o wymiarach podstawy 182 x 100 cm, wysokość 130 cm. Deska 15-16 mm. Część zabudowana 90 x 100 cm. W komplecie znajduje się ławeczka o wys. 25 cm. Domek sprzedawany jest w elementach do samodzielnego montażu. W zestawie komplet wkrętów i okuć, plandeka na pokrycie dachu oraz instrukcja montażu. Domek jest sprzedawany impregnowany.

Domek Sebken 12

1850,00 
Tworzenie przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych na świeżym powietrzu oznacza najczęściej uwzględnienie różnego rodzaju konstrukcji, które sprawdzą się przy aktywnym spędzaniu wolnego czasu. W naszym asortymencie znajduje się m.in. drewniany domek ogrodowy dla dzieci Sebken 12, czyli model z dodatkową altanką. Komplet obejmuje też takie elementy wyposażenia jak ławostolik. Zapraszamy do jego zamawiania w naszym sklepie internetowym!

Domek dziecięcy Tawerna

2400,00 
W naszej ofercie znajduje się efektowna konstrukcja doskonale sprawdzająca się np. jako restauracja dla najmłodszych. Mowa o drewnianym domku dla dzieci do ogrodu w wersji Tawerna. To przemyślany model, który daje możliwość zabawy zarówno w części zabudowanej i zamykanej, jak i na świeżym powietrzu – na altance. Niewielki budynek dostarczamy w paczkach z elementami do samodzielnego montażu. Zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

Domek dziecięcy Auto

2700,00 
Dla najmłodszych spędzanie czasu na świeżym powietrzu to istotna część codziennych aktywności. Warto zapewnić pociechom dostęp do wyjątkowych elementów ogrodowego placu zabaw. Jednym z nich stanie się niewątpliwie oferowany przez nas domek drewniany dla dzieci Auto. To nietuzinkowa konstrukcja z impregnowanego, mokrego surowca, która pozostaje stabilna dzięki zastosowaniu aż 4 kantówek o grubości 7 × 7 cm. Zapraszamy do zamawiania tego typu wyrobów!

Domek dziecięcy Lili

2920,00 
Domek o wymiarze podstawy 210x170 cm , wysokość w szczycie 160 cm. Wysokość w szczycie wewnątrz ok. 154 cm. Wysokość ściany bocznej 119,5 cm. Szerokość przedsionka 54 cm. Deska 15-16 mm. Domek sprzedawany jest w elementach do samodzielnego montażu. W zestawie komplet wkrętów i okuć, papa na pokrycie dachu oraz instrukcja montażu. Dodatkowo , w razie jakichkolwiek problemów z montażem ,nasi eksperci służą pomocą przez telefon. Domek jest sprzedawany impregnowany - niemalowany. Ostatnie zdjęcia to tylko propozycja pomalowania - we własnym zakresie.

Domek dziecięcy Daisy

3700,00 
Konstrukcje przygotowane z myślą o użytkowaniu ich przez najmłodszych przygotowujemy m.in. w wariancie bez dodatkowych podestów i platform. Świetnym przykładem jest domek ogrodowy dla dzieci drewniany Daisy. Ten wyjątkowy model został wyposażony w część tarasową, w której pociechy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy do zakupu opisywanego obiektu do zabawy!