Chcesz w ciekawy sposób urozmaicić wystrój swojego podwórka, a oprócz tego zaaranżować bezpieczną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń do zabawy dla swoich pociech? Na naszej stronie internetowego możesz zamówić gotowe ogrodowe place zabaw dla dzieci lub zaprojektować konstrukcję według własnego pomysłu z wykorzystaniem dodatkowych elementów, takich jak huśtawki pojedyncze i podwójne ze ślizgiem i drabinką lub ścianką wspinaczkową. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw swoim maluchom niepowtarzalny prezent! Czytaj więcej!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Huśtawka pojedyncza

455,00 
Klientom proponujemy zarówno rozbudowane konstrukcje tworzące kompleksowe strefy rozrywki dla najmłodszych, jak i pojedyncze atrakcje. Jedną z nich jest huśtawka drewniana ogrodowa bez dodatkowych elementów. Zamontowanie jej w wybranym miejscu nie stanowi problemu dzięki prostej budowie, a także czytelnej instrukcji. Zapraszamy do zakupu!

Huśtawka podwójna

649,00 
Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa tej prostej, ponadczasowej zabawki? Wszystkim rodzicom szukającym dla swoich pociech podwójnej huśtawki ogrodowej dla dzieci spełniającej wszelkie normy bezpieczeństwa proponujemy model wykonany ze znakomitej jakości drewna. Nie dość, że idealnie spełnia swoją funkcję, to zajmuje niewiele miejsca i estetycznie się prezentuje.

Huśtawka pojedyncza z bocianim gniazdem

650,00 
Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa tej ponadczasowej zabawki? Wszystkim rodzicom szukającym dla swoich pociech  kombinacji huśtawki  ogrodowej z dodatkiem bocianiego gniazda,  spełniającej wszelkie normy bezpieczeństwa proponujemy model wykonany ze znakomitej jakości drewna. Nie dość, że idealnie spełnia swoją funkcję, to zajmuje niewiele miejsca i estetycznie się prezentuje.

Huśtawka podwójna ze ślizgiem i drabinką

1099,00 
Szukasz czegoś, co urozmaici zabawę Twoich pociech w ogrodzie? Podwójna, drewniana huśtawka ogrodowa ze ślizgiem i drabinką idealnie spełni to zadanie! To doskonała część do placu zabaw. Świetnie się sprawdzi, jeśli miejsca tego typu są oddalone od Twojego zamieszkania lub ich tam nie ma. Jest to jednak produkt przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, o czym należy pamiętać podczas zakupu.

Huśtawka podwójna ze ślizgiem i ścianką wspinaczkową

1150,00 
Niepozorna aktywność, jaką jest huśtanie się, uchodzi za jedną z ulubionych wśród maluchów. Wycisza, relaksuje i dostarcza mnóstwo radości. Ogrodowy plac zabaw drewniany dla dzieci z domkiem z drewna do ogrodu wyposażony w zjeżdżalnię, warto uzupełnić o jeden z naszych modułów, taki jak huśtawka podwójna ze ślizgiem i ścianką wspinaczkową. To idealny sposób na dziecięcą nudę, który jednocześnie może przyczynić się do rozwoju pociech. Sprawdź i wybierz proponowany model.

Trwałe i bezpieczne ogrodowe place zabaw dla dzieci

W swojej pracy kładziemy nacisk przede wszystkim na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów oraz na bezpieczeństwo sprzętu. Aby zestawy zabawowe służyły dzieciom przez wiele lat i były dla nich atrakcyjną przestrzenią, w której czują się dobrze i swobodnie, kierujemy się kilkoma ważnymi zasadami:

  • korzystamy z materiałów najlepszej jakości – drewno, z którego są wykonane elementy placu zabaw, takie jak drabinki, ścianki wspinaczkowe czy huśtawki i zjeżdżalnie jest starannie wyselekcjonowane i poddane odpowiedniej obróbce, aby zapewnić ich trwałość i bezpieczeństwo,
  • dostosowujemy wszystkie urządzenia do wieku użytkowników,
  • korzystamy z różnego rodzaju zabezpieczeń i ochraniaczy na krawędzie drewnianych elementów wyposażenia, które zapobiegają upadkom,
  • ogrodowe place zabaw dla dzieci umieszczamy na bezpiecznym podłożu, takim jak piasek lub specjalny granulat.

Oprócz samej konstrukcji warto także zadbać o bezpieczeństwo naszych pociech podczas zabawy. Należy regularnie sprawdzać stan huśtawek, ślizgów, drabinek i innych elementów, a także zadbać o odpowiednią ilość i jakość ściółki pod konstrukcją, aby zminimalizować ryzyko otarcia przy upadku. Inwestując w drewniany plac zabaw dla dzieci do ogrodu, możemy mieć pewność, że zapewnimy im bezpieczne i estetyczne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. To dla nich także świetna okazja do spędzania czasu z rodzeństwem lub znajomymi.

Atrakcyjne place zabaw do ogrodu z huśtawkami i zjeżdżalnią

Oferujemy bezpieczne konstrukcje, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu dostępne u nas ogrodowe place zabaw dla dzieci z huśtawkami i zjeżdżalniami będą stanowiły nie tylko atrakcyjną przestrzeń do zabawy dla Twoich pociech, ale również oryginalne i estetyczne wizualnie uzupełnienie wystroju. Oferujemy różne możliwości dostosowywania gotowego zestawu do wieku użytkowników, dzięki czemu mogą one im służyć nawet pomimo upływu lat. Na naszej stronie znajdziesz między innymi takie elementy wyposażenia, jak:

  • pojedyncze i podwójne huśtawki do ogrodu,
  • różnej wysokości drabinki i ścianki wspinaczkowe, które możesz dobrać do potrzeb i wieku swoich dzieci,
  • drewniane domki, w tym takie do zamontowania na drzewie.

Dzięki dobrej jakości drewna, wyposażenie placów zabaw do ogrodu jest trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a oprócz tego pięknie się prezentuje nawet pomimo intensywnego użytkowania. Pamiętaj jednak, aby dokładnie przemyśleć wybór urządzeń, biorąc pod uwagę wiek dzieci oraz warunki terenu, na którym będzie ustawiony zestaw zabawowy.

Place zabaw dostosowane do ogrodu

Wybierając zestaw zabawowy dla naszych pociech, warto wziąć pod uwagę również możliwości naszego podwórka. U nas zamówisz ogrodowy plac zabaw dla dzieci, wyposażony w pojedynczą lub podwójną huśtawkę, drabinki, ślizgi czy ściankę wspinaczkową, doskonale dopasowany do pozostałego wystroju Twojego podwórka oraz ukształtowania terenu.