Chciałbyś zachęcić swoją pociechę do spędzania czasu na dworze? Mamy na to idealny sposób! W tej kategorii znajdziesz huśtawki ze ślizgiem. To małe, ogrodowe place zabaw, których szkielet wykonany jest z drewna. Z jednej strony – zapewniają one mnóstwo rozrywki, a z drugiej – gwarantują Twojemu dziecku najwyższe bezpieczeństwo. Jesteśmy pewni, że zachwycą je i sprawią, że chętniej wyjdzie do ogrodu. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z katalogiem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Huśtawka podwójna ze ślizgiem i drabinką

1099,00 
Szukasz czegoś, co urozmaici zabawę Twoich pociech w ogrodzie? Podwójna, drewniana huśtawka ogrodowa ze ślizgiem i drabinką idealnie spełni to zadanie! To doskonała część do placu zabaw. Świetnie się sprawdzi, jeśli miejsca tego typu są oddalone od Twojego zamieszkania lub ich tam nie ma. Jest to jednak produkt przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, o czym należy pamiętać podczas zakupu.

Huśtawka podwójna ze ślizgiem i ścianką wspinaczkową

1150,00 
Niepozorna aktywność, jaką jest huśtanie się, uchodzi za jedną z ulubionych wśród maluchów. Wycisza, relaksuje i dostarcza mnóstwo radości. Ogrodowy plac zabaw drewniany dla dzieci z domkiem z drewna do ogrodu wyposażony w zjeżdżalnię, warto uzupełnić o jeden z naszych modułów, taki jak huśtawka podwójna ze ślizgiem i ścianką wspinaczkową. To idealny sposób na dziecięcą nudę, który jednocześnie może przyczynić się do rozwoju pociech. Sprawdź i wybierz proponowany model.

Huśtawka ze ślizgiem – sposób na doskonałą zabawę

W dzieciństwie niemal każdy uwielbiał się bujać i szaleć na zjeżdżalni. Dlatego zaprojektowaliśmy ogrodowe huśtawki ze ślizgiem, jakie rewelacyjnie pasują zarówno na mniejsze, jak i większe podwórza. Solidna konstrukcja z wysokogatunkowego drewna i ze stosownymi okuciami charakteryzuje się dużą trwałością. Odpowiednio posadowione będą wysoce bezpieczne dla Twojego dziecka. Zapewnią mu przy tym mnóstwo rozrywki, a do tego – wspomogą jego rozwój motoryczny. A to tylko dwa z licznych powodów, dlaczego warto zainwestować w taki prywatny plac zabaw do ogrodu!

Którą huśtawkę ze ślizgiem kupić?

W prezentowanym asortymencie znajdziesz różne warianty huśtawek z drewna ze ślizgiem, w tym m.in. z drabinką lub ścianką wspinaczkową. Jak wybrać odpowiedni wariant? Z jednej strony konstrukcja ta powinna być dopasowana do stopnia rozwoju Twojego dziecka – np. po szczebelkach łatwiej jest się wspinać. Z drugiej – musisz mieć pewność, że ogrodowy plac zabaw znajdzie się tam, gdzie będzie dość miejsca, by maluch mógł się bezpiecznie bawić i ślizgać się na zjeżdżalni. Jeśli masz pytania dotyczące proponowanych produktów – zachęcamy do kontaktu!