W naszej ofercie nie brakuje najróżniejszych konstrukcji z drewna, stworzonych z myślą o najmłodszych. Prezentowane place zabaw – domki drewniane do ogrodu stanowią doskonałą atrakcję dla każdego dziecka, niezależnie czy to chłopiec, czy dziewczynka. Wyposażone w drabinki, huśtawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i inne elementy nie tylko gwarantują mnóstwo rozrywki, ale i korzystnie wpływają na rozwój zdolności motorycznych. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tym dziale.

Wyświetlanie 1–12 z 56 wyników

Domek dziecięcy Sebken 23 z huśtawką i bocianim gniazdem

3000,00 
Domek Sebken 23 o wymiarze podłogi 150 x115 cm. Wysokość w szczycie (wewnątrz) ok. 150 cm. Całkowita wysokość domku: 280 cm. Domek z dwoma okienkami, umieszczonymi na  ścianie frontowej i bocznej. Polecamy również atrakcyjne akcesoria firmy KBT. W komplecie instrukcja montażu, plandeka na dach w kolorze limonka oraz zestaw wkrętów. Domek impregnowany, sprzedawany w elementach do samodzielnego montażu. Zalecamy ustawienie na kotwach (do nabycia osobno). CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO KOŃCA ROKU.

Plac zabaw Sebken 19

2700,00 
Plac zabaw dla dzieci do ogrodu. Powierzchnia potrzebna do ustawienia to ok. 3,78 x 2,22 metra. Wysokość całkowita 273 cm . Podłoga na wysokości 120 cm. Wysokość domku w szczycie 153 cm. Tarasik o wymiarach 75x90 cm, wysokość balustrady 70 cm. Okna z pleksy. W zestawie znajdują się: plandeka premium, huśtawki, ślizg, komplet wkrętów i okuć oraz szczegółowa instrukcja montażu. TERAZ Luneta , Kierownica i Flaga piracka GRATIS do tego zestawu! Promocja do wyczerpania zapasów.

Plac zabaw Sebken 19 szary

2800,00 
Plac zabaw dla dzieci do ogrodu. Powierzchnia potrzebna do ustawienia to ok. 3,78 x 2,22 metra. Wysokość całkowita 273 cm . Podłoga na wysokości 120 cm. Wysokość domku w szczycie 153 cm. Tarasik o wymiarach 75x90 cm, wysokość balustrady 70 cm. Okna z pleksy. W zestawie znajdują się: szara plandeka premium, huśtawki, szary ślizg, komplet wkrętów i okuć oraz szczegółowa instrukcja montażu. TERAZ Luneta , Kierownica i Flaga piracka GRATIS do tego zestawu! Promocja do wyczerpania zapasów.

Domek dziecięcy Ray

2300,00 
Warto zapewnić najmłodszym odrobinę szaleństwa i zabawy. To zadanie doskonale spełni domek drewniany Ray dla dzieci do ogrodu ze zjeżdżalnią. Daje on możliwość zagwarantowania maluchom aktywności fizycznej. Rodzice za to zyskują rozwiązanie, które pozwala na kontrolowanie tego, co dzieje się z pociechą. To także idealny sposób dla tych opiekunów, którzy nie mają tego typu obiektu w pobliżu. Pamiętaj jednak, że jest to produkt przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego.

Plac zabaw Sebken 4

2850,00 
Chcesz stworzyć Twojej pociesze warunki do wciągającej rozrywki w gronie rówieśników? Plac zabaw drewniany dla dzieci do ogrodu Sebken 4, czyli m.in. domek ogrodowy ze zjeżdżalnią i huśtawkami to miejsce, które pomaga w rozwoju fizycznym, ale też pobudzające wyobraźnię. Konstrukcja z drewna z to również sposób na odświeżenie aranżacji przydomowej przestrzeni. Sprawdź proponowany model i wybierz go do użytku prywatnego.

Plac zabaw Sebken 22

4500,00 
Plac zabaw obejmuje drewniany domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, sznurową siatką wspinaczkową, rurą ślizgową, podwójną huśtawką i drabinką sznurową – konstrukcja jest wyjątkowo praktyczna i uniwersalna. Ze względu na swoje wymiary (520x360 cm), wymaga do montażu dość dużej powierzchni, ale w zamian za to oferuje dużą wszechstronność jeśli chodzi o rozmaite możliwości zabawy. To obiekt na lata! Teraz koło sterowe, luneta, flaga piracka i bocianie gniazdo GRATIS!

Plac zabaw Sebken 4 szary

2850,00 
Kawałek przestrzeni do beztroskich szaleństw na świeżym powietrzu to marzenie każdego malucha. Dlatego też polecamy drewniany, ogrodowy plac zabaw Sebken 4 szary do użytku prywatnego. Całość tworzy domek z drewna dla dzieci do ogrodu ze zjeżdżalnią oraz podwójną huśtawką. Uniwersalny obiekt przeznaczony jest dla pociech w różnym wieku. W zależności od indywidualnych potrzeb może być rozszerzany o dodatkowe akcesoria. Już teraz wybierz jedną z wielu konstrukcji od Sebken.pl.

Domek dziecięcy Denis

3000,00 
Chcesz zapewnić swojemu maluchowi bezpieczną, a jednocześnie gwarantującą mnóstwo frajdy przestrzeń do zabawy? W takim razie domek dziecięcy Denis z pewnością przypadnie Ci i jemu do gustu! To stabilna i solidna konstrukcja, która została wyposażona w najróżniejsze atrakcje dla najmłodszych. Dzięki nim dzieci mogą rozładować swoją energię, rozwijać motorykę, jednocześnie świetnie się bawiąc! Poznaj już teraz bliżej propozycję naszej firmy.

Domek dziecięcy Maciek 3

3300,00 
Jak zorganizować miejsce do kreatywnej rozrywki dla najmłodszych? Interesującym pomysłem jest domek ogrodowy dziecięcy drewniany Maciek 3 ze zjeżdżalnią i huśtawkami. Proponowany model konstrukcji pozwala stworzyć plac zabaw z drewna w ogrodzie do użytku prywatnego wedle własnego uznania, ponieważ przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Sprawdź i wznieś budowlę, która stanie się również ozdobą działki lub podwórka.

Domek dziecięcy Maciek 2

2500,00 
Szukasz sposobu na stworzenie przydomowego miejsca dla Twoich pociech? Domek dziecięcy Maciek 2 to jedna z naszych konstrukcji przeznaczona do użytku prywatnego. Zestaw tworzy chatka z drewna dla dzieci do ogrodu ze zjeżdżalnią oraz huśtawka, a ogrodowy plac zabaw drewniany w każdej chwili możesz rozbudować o nowe elementy. Całość w ten sposób dopasujesz m.in. do wieku najmłodszych. Sprawdź i wybierz uniwersalny obiekt od Sebken.pl.

Domek dziecięcy Paul ze ślizgiem i pojedyńczą huśtawką

2650,00 
Chcesz sprawić niesamowitą frajdę swoim maluszkom? Złóż dla nich drewniany plac zabaw – ogrodowy domek PAUL dla dzieci z huśtawką i zjeżdżalnią. Sprzedawana w postaci kompletnego zestawu elementów do samodzielnego montażu konstrukcja o podstawie rozmiaru 117x190 cm i całkowitej wysokości 275 cm to miejsce, które zachwyci chłopca i dziewczynkę w każdym wieku.

Domek dziecięcy Paul ze ślizgiem i podwójną huśtawką

2850,00 
Istotnym elementem przydomowej przestrzeni może stać się obiekt, który gwarantuje miejsce do kreatywnej rozrywki. Przykładem jest domek dziecięcy Paul ze ślizgiem i podwójną huśtawką do ogrodu z drewna. Jako część ogrodowego placu zabaw drewnianego dla dzieci zapewnia mnóstwo zastosowań. Gry naśladowcze w dom lub sklep, aktywności ruchowe – użytkowanie konstrukcji ze zjeżdżalnią oraz pozostałym wyposażeniem jest w stanie przyczyniać się do rozwoju koordynacji ruchowej czy też procesów poznawczych. Warto więc wybrać jeden z naszych zestawów do użytku prywatnego. Już teraz sprawdź propozycję do Sebken.pl.

Domek dla dzieci do ogrodu

Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować we własny plac zabaw. Domek drewniany dla dzieci ze zjeżdżalnią i innymi atrakcjami gwarantuje łatwy dostęp do rozrywki, jakiej potrzebuje każdy maluch. Ponadto, umieszczając go na własnym ogrodzie, łatwiej zadba się o bezpieczeństwo pociechy. Najważniejsze jednak jest to, jak wiele przyjemności zapewniają takie konstrukcje. Z jednej strony – małe urwisy mogą niemal beztrosko szaleć, wspinając się, zjeżdżając lub bujając się na huśtawce. Z drugiej – w samej chatce znajdą azyl dla siebie i swoich znajomych, gdzie będą mogli rozmawiać o istotnych dla nich sprawach.

Jak wybrać odpowiedni drewniany domek ogrodowy dla dzieci?

Pozostaje kwestia doboru takiego placu zabaw. Drewniany domek dla dzieci do ogrodu powinien mieć odpowiednią ilość miejsca. Trzeba więc zachować stosowne odległości od ogrodzenia, budynków i innych elementów podwórza. Poza tym musi też odpowiadać potrzebom pociechy – być wyposażony np. w huśtawkę czy zjeżdżalnię (albo jedno i drugie). Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o konkretnym modelu – zachęcamy do kontaktu z obsługą.