Jesteś łowcą cenowych okazji, a do tego chcesz sprawić radość swojej pociesze? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Na tej stronie znajdziesz wyprzedaże Sebken. Oferujemy szeroki wybór różnych artykułów wyprodukowanych przez naszą firmę. Począwszy od drewnianych domków dla dzieci przez różnego typu huśtawki, na ogrodowych placach zabaw kończąc! Zapraszamy do przejrzenia aktualnego katalogu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Plac zabaw Ania – limonka

1390,00 
Ten model jest doskonały dla każdego niezależnie od wieku i płci. Montując oferowany plac zabaw w ogrodzie, inwestujesz w drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawką, który pozwoli maluchom na zagospodarowanie czasu w sposób przyjemny i pożyteczny. Zamiast spędzać czas przed komputerem, telewizorem czy telefonem będą mogły zorganizować rozrywki na dworze, gdzie czeka na nie masa radości i frajdy, jaką daje konstrukcja z serii Ania. Wersja z limonkowym ślizgiem i siedziskami. SUPEROFERTA! Ograniczona ilość produktów.

Plac zabaw Ania – szary

1390,00 
Ten model jest doskonały dla każdego niezależnie od wieku i płci. Montując oferowany plac zabaw w ogrodzie, inwestujesz w drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią i huśtawką, który pozwoli maluchom na zagospodarowanie czasu w sposób przyjemny i pożyteczny. Zamiast spędzać czas przed komputerem, telewizorem czy telefonem będą mogły zorganizować rozrywki na dworze, gdzie czeka na nie masa radości i frajdy, jaką daje konstrukcja z serii Ania. Wersja z szarym ślizgiem i siedziskami. SUPEROFERTA! Ograniczona ilość produktów.

Plac zabaw ANTEK

990,00 
Chcesz, by Twój maluch miał idealną i bezpieczną przestrzeń do zabawy? Dostępny w naszej ofercie plac zabaw Antek to świetne rozwiązanie dla najmłodszych. Wyposażony w dwie huśtawki i zjeżdżalnię zapewnia mnóstwo frajdy nie tylko jemu, ale i – być może – jego rodzeństwu czy przyjaciołom. Stabilna, solidna konstrukcja sprawia, że proponowana drewniana huśtawka ogrodowa gwarantuje wysokie bezpieczeństwo zabawy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowaną ofertą. Cena promocyjna, aktualna do wyczerpania zapasów.

Plac zabaw Antek z bocianim gniazdem

1195,00 
Chcesz, by Twój maluch miał idealną i bezpieczną przestrzeń do zabawy? Dostępny w naszej ofercie plac zabaw Antek to świetne rozwiązanie dla najmłodszych. Wyposażony w huśtawkę, bocianie gniazdo i zjeżdżalnię zapewnia mnóstwo frajdy nie tylko jemu, ale i – być może – jego rodzeństwu czy przyjaciołom. Stabilna, solidna konstrukcja sprawia, że proponowana drewniana huśtawka ogrodowa gwarantuje wysokie bezpieczeństwo zabawy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z prezentowaną ofertą. Cena promocyjna, aktualna do wyczerpania zapasów.

Trapez

50,00 
Trapez do zastosowania zamiennie z huśtawką.

Huśtawka-Gondola

165,00 
Chcesz sprawić frajdę swoim pociechom? A może zastanawiasz się, w jaki sposób rozbudować lub zmienić ogrodowy domek z drewna, lub plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią? Pomogą Ci w tym różnorodne akcesoria dostępne na stronie naszego sklepu internetowego. Znajdziesz wśród nich m.in. HUŚTAWKĘ-GONDOLĘ do ogrodu, która może dostarczyć mnóstwa emocji w bezpiecznych i komfortowych warunkach jednocześnie dwóm maluchom.

Plac zabaw Ania powystawowa

800,00 
Plac zabaw ANIA powystawowy. Stan widoczny na zdjęciach .Cena: 800,- Odbiór wyłącznie osobisty w Trzcielu. Odbiór po rezerwacji telefonicznej.

Co znajdziesz wśród produktów na wyprzedaży?

W ofercie promocyjnej znajdziesz najróżniejsze wyroby, jakie stworzyliśmy z myślą przede wszystkim o najmłodszych członkach rodziny. Tym samym odkryjesz tu najróżniejsze modele ogrodowych placów zabaw – wyposażone w huśtawki, ślizgi, ścianki wspinaczkowe czy drabinki (również sznurkowe). Na wyprzedażach Sebken nierzadko są też konstrukcje z domkami drewnianymi – zarówno zintegrowanymi z innymi elementami, jak i wolnostojące, idealnie nadające się na „tajną bazę” dla dzieci. Proponujemy także różne rodzaje bujawek, w tym m.in. typu gondola.

Sięgnij po produkty najwyższej jakości!

Dlaczego warto wybrać ogrodowy plac zabaw czy drewniany domek dla dzieci od Sebken? Stawiając na prezentowane produkty, masz gwarancję, że są one wykonane z najwyższej jakości materiałów. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo Twojej pociechy, jak i trwałość artykułów. Przykładamy ogromną wagę do tego, by proponowane rozwiązania były solidne. Dostarczamy też pełen komplet elementów, dzięki czemu pozostaje złożyć instalację według instrukcji. Poza tym – każda konstrukcja gwarantuje doskonałą rozrywkę dla najmłodszych. Sprawdź już teraz aktualne wyprzedaże!