Składanie drewnianego domku od Sebken® – zobacz, jakie to proste!

drewniany-domek-ogrodowy

Już postanowione – w Twoim ogrodzie stanie drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią lub huśtawką? To fantastyczny pomysł, aby Twoje pociechy miały przestrzeń do swobodnej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Teraz pora na montaż – sprawdź, jak złożyć konstrukcje z naszej oferty i przekonaj się, jakie to proste!

Drewniane domki dla dzieci – z jakich elementów się składają?

Zamawiając drewniany domek dla dzieci z oferty Sebken®, otrzymujesz kompletne wyposażenie zawierające wszystkie elementy konstrukcyjne wraz z akcesoriami niezbędnymi do montażu. Każdy produkt składa się ze ścian, płyt podłogowych i dachowych, belek podporowych, balustrad, a także materiałów maskujących i wykończeniowych, dzięki którym efekt zachwyca stylowym designem i bezpieczeństwem. Wymiary i liczba poszczególnych komponentów zostały podane w instrukcji, dlatego z pewnością poradzisz sobie z ich zlokalizowaniem i odpowiednim połączeniem. Większość naszych wyrobów to modele na podwyższeniu, dlatego niezbędne są drabinki. Projekt domku uwzględnia przede wszystkim:

  • prostotę montażu – zadbaliśmy o to, abyś mógł przeprowadzić go samodzielnie, bez konieczności wynajmowania w tym celu specjalistów – dzięki temu oszczędzasz na kosztach robocizny,
  • bezpieczeństwo – złożone konstrukcje wyróżniają się stabilnością i solidnością, a każdy element został starannie przemyślany, aby zapewniać wytrzymałość podczas najbardziej szalonych zabaw Twoich pociech;
  • estetykę – domek dla dzieci do ogrodu stanowi unikalną ozdobę działki, dlatego zadbaliśmy o to, żeby wyróżniał się designem – dołączone elementy maskujące i wykończeniowe osłaniają konstrukcję i sprawiają, że całość prezentuje się spójnie i stylowo.

Jak przygotować się do składania domku?

Chcąc sprawnie złożyć drewniany domek ogrodowy dla dzieci, odpowiednio przygotuj warsztat pracy i wystarczającą ilość miejsca, aby połączyć poszczególne elementy. Sebken® zapewnia przejrzystą instrukcję i akcesoria montażowe – Ty musisz zadbać o stosowne narzędzia, a jednym z najważniejszych jest wkrętarka. Warto poprosić o pomoc drugą osobę, która przytrzyma większe belki i ściany, co znacznie ułatwi pracę.

Przed przystąpieniem do składania sprawdź zawartość opakowania – zweryfikuj, czy znajdują się w nim wszystkie elementy w podanej liczbie, aby w trakcie montażu nie musieć ich szukać. W instrukcji znajdziesz wykaz komponentów, dzięki czemu bez trudu poradzisz sobie z ich połączeniem.

Ważne jest także odpowiednie umiejscowienie konstrukcji – zastanów się, gdzie stanie domek i przygotuj podłoże – w tym celu świetnie sprawdzą się maty dostępne w naszej ofercie. Miejsce powinno być widoczne – tak, abyś miał swoje dzieci stale pod kontrolą, jednak z dala od ulicy i najlepiej w cieniu, żeby Twoje pociechy nie były narażone na zbyt intensywną ekspozycję słoneczną.

domek-dla-dzieci-drewniany

Postępuj zgodnie z instrukcją

Składanie domków ogrodowych z naszej oferty jest proste i poradzisz sobie z tym zadaniem samodzielnie – zadbaliśmy o przygotowanie przejrzystej instrukcji, wystarczy zatem, że będziesz postępował zgodnie z zawartymi w niej wskazówkami. Przedstawiliśmy je w formie graficznej, a poszczególne elementy ponumerowaliśmy, żeby ułatwić Ci montaż.

Zaaranżuj domek jak chcesz

Gdy domek ogrodowy ze zjeżdżalnią i huśtawką jest gotowy, możesz zaprosić swoje pociechy do zabawy. Zanim jednak pokażesz im ukończone dzieło, zadbaj o personalizację konstrukcji – w tym celu świetnie sprawdzą się akcesoria dekoracyjne, mebelki do wyposażenia wnętrz, a także farby do drewna, którymi warto pomalować ściany, aby nadać im niepowtarzalny charakter. Dzieci mogą też same zająć się aranżacją przestrzeni – to świetny sposób na uwolnienie twórczej energii i kreatywności, jak również naukę samodzielności i dbania o porządek w miejscu zabawy.

Postaw na łatwy w montażu domek od Sebken®!

Dostępne w naszej ofercie domki ogrodowe dla dzieci są przede wszystkim solidne i bezpieczne, a także proste w montażu. Doskonale wiemy, że większość klientów samodzielnie składa nasze konstrukcje, dlatego zadbaliśmy o przejrzystą, graficzną instrukcję, aby ułatwić im to zadanie. Masz już swój domek ze zjeżdżalnią lub huśtawką od Sebken®? Jesteśmy pewni, że posłuży Twoim pociechom przez wiele lat, zapewniając przestrzeń do świetnej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *