Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Domek dziecięcy Sebken 23 z huśtawką i bocianim gniazdem

3000,00 
Domek Sebken 23 o wymiarze podłogi 150 x115 cm. Wysokość w szczycie (wewnątrz) ok. 150 cm. Całkowita wysokość domku: 280 cm. Domek z dwoma okienkami, umieszczonymi na  ścianie frontowej i bocznej. Polecamy również atrakcyjne akcesoria firmy KBT. W komplecie instrukcja montażu, plandeka na dach w kolorze limonka oraz zestaw wkrętów. Domek impregnowany, sprzedawany w elementach do samodzielnego montażu. Zalecamy ustawienie na kotwach (do nabycia osobno). CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO KOŃCA ROKU.

Domek Krzyś na podeście ze ślizgiem

1299,00 
Za sprawą niewielkich wymiarów domek Krzyś można zamontować nawet na małej działce. Poza tym, że nadaje się do zastosowania na ograniczonej powierzchni, mogą z niej korzystać maluchy w różnym wieku – zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze. To obiekt na lata, który poza prywatnymi działkami cieszy się popularnością – polecamy go również na podwórko. Dostępny kolor ślizgu : limonka

Domek narzędziowy z drewna ITALIA 5

1950,00 
impregnacja: ciśnieniowa - Wolmanit CX10
materiał: sosna, mokre drewno - możliwe zeschnięcia które są naturalną cechą drewna

Huśtawka pojedyncza z bocianim gniazdem

650,00 
Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa tej ponadczasowej zabawki? Wszystkim rodzicom szukającym dla swoich pociech  kombinacji huśtawki  ogrodowej z dodatkiem bocianiego gniazda,  spełniającej wszelkie normy bezpieczeństwa proponujemy model wykonany ze znakomitej jakości drewna. Nie dość, że idealnie spełnia swoją funkcję, to zajmuje niewiele miejsca i estetycznie się prezentuje.

Plac zabaw Sebken 21

2450,00 
Bezpieczny, wielofunkcyjny i trwały – tak najprościej można opisać konstrukcję z serii Sebken 21, którą oferujemy w wersji z niebieskim ślizgiem a daszki w kolorze zielonym. Jeśli szukasz ogrodowego placu zabaw, ten drewniany zestaw ze zjeżdżalnią ,ścianką wspinaczkową i huśtawkami spełni wymagania zarówno Twoje, jak i przyszłych użytkowników.  Solidność wykonania i wysoka jakość materiałów oraz elementów montażowych zastosowanych w produkcji jest widoczna na pierwszy rzut oka. Teraz koło sterowe, luneta i flaga piracka GRATIS!    

Plac zabaw Sebken 22

4500,00 
Plac zabaw obejmuje drewniany domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, sznurową siatką wspinaczkową, rurą ślizgową, podwójną huśtawką i drabinką sznurową – konstrukcja jest wyjątkowo praktyczna i uniwersalna. Ze względu na swoje wymiary (520x360 cm), wymaga do montażu dość dużej powierzchni, ale w zamian za to oferuje dużą wszechstronność jeśli chodzi o rozmaite możliwości zabawy. To obiekt na lata! Teraz koło sterowe, luneta, flaga piracka i bocianie gniazdo GRATIS!

Plac zabaw TOLA ze ślizgiem

1699,00 
Za sprawą niewielkich wymiarów domek TOLA można zamontować nawet na małej działce. Poza tym, że nadaje się do zastosowania na ograniczonej powierzchni, mogą z niej korzystać maluchy w różnym wieku – zarówno te najmłodsze, jak i nieco starsze. To obiekt na lata, który poza prywatnymi działkami cieszy się popularnością – polecamy go również na podwórko

Plac zabaw Lolek z bocianim gniazdem

1395,00 
Chciałbyś stworzyć dla swojej pociechy przestrzeń do aktywnego wypoczynku? W tym miejscu znajdziesz szeroki wachlarz atrakcyjnych konstrukcji do ogrodu. Wśród nich wyróżniamy drewniany plac zabaw dla dzieci Lolek. Projekt ten wyróżnia się urokliwym wyglądem i prostą budową. Zestaw składa się z huśtawki, bocianiego gniazda, oraz zjeżdżalni . Sprawdź najczęściej wybierane produkty ogrodowe! Cena promocyjna, aktualna do wyczerpania zapasów.

Plac zabaw Emi 1 z bocianim gniazdem

2295,00 
Praktyczna konstrukcja zapewniająca najmłodszym moc atrakcji? Ogrodowy plac zabaw z drewna Emi 1 daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o aktywność ruchową. Tworzy go drewniany domek dla dzieci do ogrodu z huśtawką i bocianim gniazdem, zjeżdżalnią czy ścianką wspinaczkową. Idealna propozycja dla mniejszych i większych pociech, które poprzez użytkowanie takiego obiektu mogą zadbać o rozwój fizyczny. Sprawdź i skorzystaj z oferty naszego sklepu Sebken.pl.