Place zabaw dla dzieci Sebken

Odpowiadamy na 3 najczęściej zadawane pytania o domki ogrodowe dla dzieci. Sprawdź!

domek-ogrodowy-dla-dzieci

O korzyściach płynących z aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu nie trzeba nikogo przekonywać – wiedzą o nich zwłaszcza rodzice, którzy coraz częściej starają się zaaranżować atrakcyjną przestrzeń przed domem dla swoich pociech. Świetnym pomysłem jest domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią, huśtawką lub ścianką wspinaczkową. Czytaj dalej i poznaj praktyczne wskazówki dotyczące tych drewnianych konstrukcji!

Domki ogrodowe od Sebken® to zakup na lata!

Jeśli zależy Ci na konstrukcji, która przetrwa wiele sezonów i posłuży Twoim pociechom przez długi czas, w Sebken® znajdziesz to, czego szukasz. Każdy domek dla dzieci do ogrodu, który udostępniamy w naszej ofercie, odznacza się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. To przede wszystkim drewno łączone wkrętami według czytelnej instrukcji dołączanej do każdego zamawianego wyrobu. Elementy dodatkowe, takie jak zjeżdżalnia czy huśtawka, są wykonywane z tworzywa sztucznego w wybranych wariantach kolorystycznych. Całość tworzy świetną przestrzeń do zabawy i przetrwa radosną aktywność Twoich pociech przez wiele lat. Co więcej, każdą konstrukcję możesz z czasem rozbudowywać, aby odpowiadała na potrzeby dorastających dzieci i była dostosowana do ich wieku.

Czy domki ogrodowe na podeście są bezpieczne?

Dbamy o jakość i solidność konstrukcji oddawanych w ręce naszych klientów, dlatego – wybierając domek dla dzieci drewniany z oferty Sebken® – masz pewność bezpieczeństwa. Zalecamy montaż modeli na podeście na specjalnych kotwach, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Dzięki temu zyskasz maksymalną stabilność i odporność na podmuchy wiatru czy obciążenia. Pamiętaj, że drewno nie ulega nagrzewaniu w upalne dni – nie musisz zatem martwić się o ryzyko oparzenia. Za bezpieczeństwo odpowiada też:

  • staranny dobór materiałów i ich odpowiednia obróbka,
  • solidność elementów dodatkowych i łatwość ich poprawnego montażu, abyś poradził sobie z nim samodzielnie, korzystając z załączonej instrukcji,
  • możliwość indywidualnego zoptymalizowania konstrukcji zgodnie z wiekiem dziecka, które będzie z niej korzystać,
  • dostępność miękkich mat amortyzujących upadki i zapobiegających ewentualnym urazom podczas zabawy.
domek-dla-dzieci-drewniany

Dlaczego maty to najlepszy wybór na podłoże pod domek dziecięcy?

Wybór odpowiedniego podłoża pod domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią czy huśtawką to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa. W Sebken® polecamy gumowe maty będące doskonałym rozwiązaniem. Są miękkie, dzięki czemu amortyzują upadki i zapobiegają urazom, a ich właściwości antypoślizgowe niwelują ryzyko przewrócenia się podczas biegu. Zamówisz je w dwóch kolorach: bordowym i zielonym, tworząc stylowy plac zabaw dla swoich pociech, który nie zaburzy estetyki działki. Dodatkowo są odporne na działanie warunków atmosferycznych – opadów deszczu i śniegu, zmienne temperatury czy ekspozycję słoneczną. Nie ulegają nagrzewaniu i stanowią skuteczną izolację od zimnej ziemi. Łatwo też utrzymać je w czystości, dlatego stanowią świetny wybór!

W jaki sposób można zaaranżować domek?

Każdy ogrodowy domek drewniany dla dzieci z naszej oferty dostosujesz do indywidualnych preferencji małych użytkowników i zaaranżujesz zgodnie z ich oczekiwaniami. Wybierz kolor, na jaki pomalujesz konstrukcję – skorzystaj z lakierów impregnujących, które nie tylko odmienią estetykę, lecz także zabezpieczą powierzchnię przed zniszczeniem. Zaangażuj swoje pociechy w urządzanie wnętrza – niech same ustawią mebelki i zadbają o dekoracje, posadzą wokół kwiatki i przyniosą zabawki, które urozmaicą im czas. To świetna nauka samodzielności i sposób na kształtowanie poczucia odpowiedzialności za własną przestrzeń. Domek możesz urozmaicić dowolnie wybranymi dodatkami – huśtawkami, drabinkami sznurkowymi i z drewna, ściankami wspinaczkowymi oraz zjeżdżalniami o różnych wysokościach.

Zamów domek od producenta i wywołaj uśmiech na twarzy dziecka!

Chcąc zrobić swoim pociechom zachwycającą niespodziankę, postaw na domek ogrodowy z oferty Sebken® – nasze drewniane konstrukcje z łatwością dostosujesz do indywidualnych preferencji, malując na dowolny kolor i montując elementy dodatkowe. Zachwyć się solidnością i wysoką jakością wykonania – stwórz plac zabaw dla dzieci i zainwestuj w ich rozwój fizyczny, motywując do aktywności na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *