Ogrodowy plac zabaw – czego nie może w nim zabraknąć?

plac-zabaw-drewniany

Planujesz urządzić swoim pociechom wymarzony plac zabaw w ogrodzie? Taka prywatna strefa rozrywkowa na działce to świetne rozwiązanie – zarówno najmłodsze, jak i nieco starsze dzieci z pewnością będą spędzać w niej wiele godzin na ulubionych aktywnościach, a Ty wreszcie nie będziesz musiał szukać sposobów, aby odciągnąć je od telewizora czy komputera! Aby jednak mieć pewność, że wszystkie sprzęty na przydomowym placu zabaw są bezpieczne, wybierz sprawdzonego producenta. Poznaj nasze propozycje i daj się zainspirować!

Moc zabawy na podwórkowym placu zabaw

Nie da się ukryć, że – niezależnie od wieku – dzieci uwielbiają bawić się na rozmaitych konstrukcjach wspinaczkowych, relaksować na huśtawkach, tworzyć bazy w drewnianych domkach czy puszczać wodze fantazji podczas zabawy z rówieśnikami na placu zabaw. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykreował dla nich przyjazną, bezpieczną i przede wszystkim stymulującą do aktywności przestrzeń. Skorzystaj z propozycji Sebken® i ciesz się bogatymi możliwościami, które otwieramy przed Tobą! Chcąc mieć pewność, że Twoje pociechy będą mogły bawić się swobodnie i bez obaw o bezpieczeństwo, pamiętaj o kilku kluczowych kwestiach. W naszej firmie priorytetem są:

  • solidność konstrukcji – każda z nich jest wykonywana z wysokiej jakości materiałów – dominuje drewno, gdyż stanowi ono najbardziej naturalną propozycję, która wpisuje się w aranżacje większości ogrodów; inne elementy tworzymy z wytrzymałych tworzyw sztucznych oraz zapewniamy komplet akcesoriów niezbędnych do montażu;
  • prosty montaż – dbamy o to, aby można było poradzić sobie z nim samodzielnie – bez konieczności wzywania fachowców i ponoszenia dodatkowych kosztów;
  • różnorodność – drewniany ogrodowy plac zabaw powinien zapewniać moc atrakcji małym użytkownikom, których potrzeby różnią się między sobą – z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment rozmaitych konstrukcji – jest z czego wybierać!

Gdzie warto ustawić wyposażenie placu?

Aranżując plac zabaw do użytku prywatnego, przemyśl jego usytuowanie na działce. Unikaj miejsc nadmiernie nasłonecznionych – w upalne dni dzieciom należy zapewnić cień, żeby aktywność była komfortowa i bezpieczna. Staraj się również nie stawiać konstrukcji bezpośrednio pod drzewami – narazisz się w ten sposób na zabrudzenia ptasimi odchodami czy sokami roślinnymi oraz na zaleganie spadających liści. Chcąc mieć swoje pociechy pod kontrolą, zadbaj o widoczność elementów z okna domu – w każdej chwili możesz sprawdzić, jak bawią się maluchy!

plac-zabaw-drewniany

Lepiej zamówić gotowy projekt…

Zastanawiasz się, czy wybór gotowej, wieloelementowej konstrukcji to trafne rozwiązanie? W Sebken® zamówisz ogrodowe place zabaw, na które składa się huśtawka, drewniany domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią, ścianka wspinaczkowa, liny i drabinki. Oferujemy mnóstwo wariantów, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiedni do potrzeb Twoich pociech. Zaletą zakupu takiego projektu jest brak konieczności planowania rozstawienia poszczególnych części – wystarczy zmontować całość zgodnie z instrukcją, wyznaczyć odpowiednie miejsce i… można rozpocząć zabawę!

… czy postawić na pojedyncze elementy?

Alternatywą dla gotowych projektów jest zakup pojedynczych elementów i samodzielne rozplanowanie ich ustawienia. To dobre rozwiązanie, jeśli posiadasz małą działkę i musisz pokombinować, aby zmieścić na niej wszystkie akcesoria. Domek ze zjeżdżalnią dla dzieci może znaleźć się w jednej części podwórka, z kolei drewniana huśtawka ogrodowa w zupełnie innym miejscu – wszystko zależy od dostępnego metrażu, Twojej inwencji twórczej i kreatywności oraz dziecięcych potrzeb.

Zbuduj wymarzony plac zabaw z Sebken.pl!

Chcesz zapewnić dzieciom bezpieczną, atrakcyjną i komfortową przestrzeń do aktywności na świeżym powietrzu? Już dziś sprawdź ofertę Sebken® i zachwyć się bogactwem możliwości! Oferujemy drewniane place zabaw wyróżniające się solidnością, wysoką jakością oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Nasze konstrukcje posłużą Twoim pociechom przez wiele lat! Wybierz ogrodowe domki ze zjeżdżalnią, huśtawki, ścianki wspinaczkowe i stwórz prywatną strefę rekreacji na swoim podwórku. Postaw na gotowe projekty lub wykreuj swój, korzystając z pojedynczych elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *