Przeczytaj, jak dobrać domek ogrodowy do wieku dziecka!

drewniany-domek-dla-dzieci

Jeśli chcesz postawić w ogrodzie drewniany domek dla dzieci, w Sebken® znajdziesz wiele modeli do wyboru. Z łatwością dopasujesz je do wieku swojej pociechy, aby zapewnić bezpieczną zabawę i miejsce do swobodnej aktywności na świeżym powietrzu. Sprawdź polecane konstrukcje z drewna do ogrodu i dowiedz się, jakie wybrać dla małych i nieco starszych użytkowników!

Dopasuj drewniany domek do wieku dziecka

Pamiętaj, że organizując przestrzeń do dziecięcych zabaw i aktywności w ogrodzie, musisz zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo. Liczy się między innymi:

  • solidność konstrukcji – powinna być stabilna i wytrzymała, odporna na wybryki maluchów oraz – co ma znaczenie w przypadku drewnianych domków ogrodowych – pozbawiona drzazg i ostrych elementów, które mogłyby zranić dziecko,
  • odpowiednie podłoże – zwłaszcza jeśli wybierasz domek ogrodowy dla dzieci ze zjeżdżalnią i ścianką wspinaczkową – upadek z wysokości musi być skutecznie zamortyzowany, dlatego koniecznie sprawdź maty na przydomowe place zabaw, które znajdziesz w ofercie Sebken®,
  • dopasowanie do wieku użytkownika – dla najmłodszych dzieci lepsze będą modele umieszczone bezpośrednio na ziemi, ponieważ nie wymagają wspinania się na wysokość, dzięki czemu są bezpieczniejsze i zapewniają swobodną zabawę – im starsze dziecko, tym bardziej zaawansowana może być konstrukcja.

Domki ze ślizgiem dla najstarszych dzieci

Wybierając drewniany domek ogrodowy dla dzieci w wieku szkolnym, śmiało sięgnij po model ze zjeżdżalnią, drabinką i ścianką wspinaczkową. Zapewni on możliwość wielogodzinnej zabawy, zaaranżowania tam tajnej bazy czy miejsca spotkań z rówieśnikami. Do wnętrza można dostać się na wiele różnych sposobów – korzystając ze stopni drabinki, pokonując ślizg lub wspinając się po wystających elementach. Twoje pociechy pokochają ogrodową konstrukcję i z radością będą spędzać na niej czas, z dala od telewizora, komputera i telefonu.

domek-ogrodowy-ze-zjezdzalnia

Domki typu wieże dla starszaków

To kompromis pomiędzy produktami dla najstarszych i najmłodszych dziecidomekdoogrodu typu wieża to stabilna budowla łącząca w sobie kilka gadżetów do zabawy: zjeżdżalnię, sznurkową drabinkę, huśtawki oraz wydzielone miejsce na piaskownicę, jeśli Twoja pociecha jest jej miłośnikiem. W Sebken® znajdziesz konstrukcje w przeróżnych konfiguracjach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz je do indywidualnych preferencji małych użytkowników i stworzysz dla nich doskonałą przestrzeń do aktywności.

Domki na ziemi dla najmłodszych dzieci

Najmłodsze maluchy wymagają starannego doboru akcesoriów do zabawy i odnosi się to także do przydomowego placu zabaw. Domek dla dzieci do ogrodu, z którego korzystać mogą nawet niemowlaki i przedszkolaki, to konstrukcja:

  • umieszczona bezpośrednio na podłożu – dzięki temu znika ryzyko upadku podczas wspinaczki, a dziecko może swobodnie wchodzić do środka,
  • wyposażona w praktyczne ławeczki i stolik – zabawa w restaurację czy dom będzie więc wygodna i bardzo realistyczna,
  • zadaszona, aby uniknąć deszczu, wiatru i nadmiernej ekspozycji słonecznej w upalne dni,
  • w kształcie samochodu – to propozycja dla małych miłośników motoryzacji!

Wszystkie nasze wyroby dostarczamy w paczkach zawierających elementy do samodzielnego montażu – poradzisz sobie z nim bez trudu, postępując zgodnie z dołączoną instrukcją. Drewniane domki ogrodowe to nie tylko świetne miejsce do zabawy dla dzieci. Będą one również stylową ozdobą działki, ponieważ wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów. W dodatku możesz je pomalować na dowolny kolor i dzięki temu zyskać oryginalną konstrukcję dla swoich pociech, a także wyposażyć w meble, dekoracje i zabawki. W tak urządzonej przestrzeni maluchy bawią się z radością!

Zamów najlepszy domek do ogrodu od producenta!

Już dziś zajrzyj do Sebken® i wybierz drewniany domek ogrodowy dla swojego dziecka. Zachwyć się bogactwem asortymentu i przekonaj się, jak Twoja pociecha wykorzysta nową przestrzeń do zabawy. Oferujemy modele dla użytkowników w różnym wieku – od wyrobów parterowych dla najmłodszych, poprzez konstrukcje dla starszaków, aż po produkty wyposażone w atrakcyjne elementy wspinaczkowe. Postaw na sprawdzone domki do ogrodu i daj dzieciom możliwość aktywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *